ВМРО-ДПМНЕ Дебрца: Продолжува расипничкото и (не)транспарентно работење на градоначалникот Зоран Ногачески

Белчишта, 13. февруари 2020 (ИНПРЕС) – Продолжува расипничкото и (не)транспарентно работење на градоначалникот Зоран Ногачески, реагираат од ОК на ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот Илија Димовски во синоќешното гостување во емисијата „Економски Магазин“ на ТВ Алсат рече дека менаџирањето со минималната плата на актуелната власт ...
сите 278 | | | веќе видена

Зоран Заев е на чело на рекетарската банда која три години ја пустошеше македонската држава Зоран Заев го уништи правниот систем во државата. Тој од позицијата ...
сите 418 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Рускоска ја искасапила мислата на револуционерот Гоце Делчев, како што ги искасапила и говорите на двајца од организаторите на граѓанските ...
сите 122 | | | веќе видена

Тоа, како што информираше директорката на здравствен дом во Делчево, Марија Глигоровска, е резултат на вчерашниот состанок на екипите на епидемиолошкото ...
сите 433 | | | веќе видена

СДСМ и Движењето БЕСА денеска во 12 часот во Музејот на современа уметност ќе го официјализираат предизборниот договор за заедничко учество на предвремените ...
сите 141 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ Дебрца: Продолжува расипничкото и (не)транспарентно работење на градоначалникот Зоран Ногачески

Од:
До кого (е-маил):
Порака: