ПО ПОЛНОЌ ПАДНАА ЦЕНИТЕ: Возачи еве за колку ќе точите горива неделава

Нов пад бележат цените на нафтените деривати. Регулаторна комисија за енергетика реши да ги намали малопродажните цени и оваа недела врз основа на цената на ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Горивата од полноќ почнаа да се продаваат за половина денар поскапо. Согласно понеделничката одлука на регулаторното тело за енергетика, неделава поскапо ...
| | веќе видена | слични
13 копии
2 копии
повеќе

Останато

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 151 | | | веќе видена

Има драстична разлика во делот на економијата помеѓу нас и СДСМ и тоа го препознаваат граѓаните. Ако во нешто има ВМРО-ДПМНЕ не двојбено позитивно мислење тоа ...
сите 184 | | | веќе видена

На денешната дебата во „Отворено студио“ во Телевизија 24, генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и Носител на листата на пратеници во Третата изборна единица, ...
сите 182 | | | веќе видена

Обединете се сите Роми против Мицкоски и обновениот режим кој се потсмева на ромскиот јазик откако тегнеа за уши и гласајте за број 3 и сигурност, изјави ...
сите 197 | | | веќе видена

За утре се закажани феминистички протести во повеќе градови во Франција против реконструкцијата на владата по назначувањата на Жералд Дарманиан, обвинет за ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПО ПОЛНОЌ ПАДНАА ЦЕНИТЕ: Возачи еве за колку ќе точите горива неделава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: