Паѓаат цените на нафтените деривати

9 копии

Горивата од полноќ почнаа да се продаваат за половина денар поскапо. Согласно понеделничката одлука на регулаторното тело за енергетика, неделава поскапо ...
| | веќе видена | слични
13 копии
2 копии
повеќе

Останато

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 219 | | | веќе видена

Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, застана на страната на Новак Ѓоковиќ и реши да ја преземе вината за организацијата на „Адрија тур“ во Белград.Ѓоковиќ ...
сите 393 | | | веќе видена

Дафина Стојаноска, носител во Изборната единица 6 од ВМРО-ДПМНЕ денеска беше во посета на Јегуновце од каде што истакна дека изминативе три години заради ...
сите 301 | | | веќе видена

Грција од среда отвора седум гранични премини на копнените граници со Северна Македонија, Албанија, Бугарија, Турција, соопшти портпаролот на грчката Влада ...
сите 319 | | | веќе видена

Во изминатите две и пол години, СДСМ во целост го реализираше концептот парите назад кај граѓаните со што се зголеми животниот стандард и куповната моќ на ...
сите 312 | | | веќе видена

Коалициите на предвремените парламентарни избори и денеска ја продолжуваат кампањата. Носителите на кадидатските листи и лидерите на партиите ќе го побараат ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Паѓаат цените на нафтените деривати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: