Претседателот на Баерн: Роналдо е премногу стар за нас


2 копии

35 годишниот португалски интернационалец, Кристијано Роналдо влезе во историјата на Јувентус откако вчера погоди на натпреварот против Серија А. Португалецот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристијано Роналдо против Верона го постигна гол на десеттиот натпревар во низа во Серија А, но тоа не беше доволно за триумф на Јувентус.На одличниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Екипата на Јувентус го запиша третиот пораз во сезоната откако загуби на гостувањето кај Верона. Иако многумина веќе ги впишаа трите бода на контото на ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо со голот на гостувањето на Јувентус против Верона, не успеа да му донесе победа на својот тим, но Португалецот барем влезе во историјата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 548 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Три лица ноќеска починаа од компликации предизвикани од вирусот Ковид-19, дознава Алсат.Едниот од починатите е од Кочани, а двајца се од Тетово.Со ова, ...
сите 214 | | | веќе видена

Мажот е татко на инфицирано лице кое пред неколку дена е примено во ЈЗУ Општа болница Велес откако останатите членови на семејството се изолирани во домашни ...
сите 267 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил исрази благодарност до сите оние кои се во првите редови во борбата со коронавирусот.Сите ...
сите 112 | | | веќе видена

Кризниот штаб во Тетово бара владата да воведе превентивни мерки од Ковид-19 слични на рестрикциите што се во сила во Куманово. Барањето го темелат на фактот ...
сите 175 | | | веќе видена

На дебатата најавени се обраќања на претседателот на државата Стево Пендаровски, техничкиот премиер Оливер Спасовски и шефот на канцеларијата за врски на НАТО ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претседателот на Баерн: Роналдо е премногу стар за нас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: