Еди Хау призна дека Џошуа Кинг минувал низ тежок период откако не му успеал трансферот во Манчестер Јунајтед


Во последните моменти од трансфер периодот, Манчестер Јунајтед се поврза со евентуален ангажман на Џошуа Кинг од редовите на Борнмут. Сепак двата клуба не се ...
| | веќе видена | слични

Еден од најугледните италијански новинари, Џанлука Ди Марцио пренесува дека во моментов се започнати првични преговори помеѓу Интер и Барселона за услугите на ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гриезман е скапо платен, но досега во Барселона тој не е ни сенка на играчот што беше во Атлетико Мадрид. Гризман можеби не чека ниту втора сезона во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија – КСС во период на вонредна состојба предизвикана од пандемија од корона вирусот, а во неможност својот ...
сите 339 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

Земјите-членки одлучија да ги отворат преговорите со Северна Македонија. Нема враќање назад, преговарачкиот воз замина од станицата и вие сте во него. Брзината ...
сите 273 | | | веќе видена

Дополнителната министерка за финансии Гордана Димитриевска-Кочоска на Фејсбук искоментира на седницата на Економскиот совет не биле ставени предлог мерките ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еди Хау призна дека Џошуа Кинг минувал низ тежок период откако не му успеал трансферот во Манчестер Јунајтед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: