Пике за нервозната реакција на Меси: Не е добро тоа што се случи, од сега натаму…


Барселона беше доста подобар тим од Атлетик Билбао на теренот и во вториот дел имаше сериозни шанси да постигне погодок, но откако не го направи тоа, доби ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Бразилската фудбалска легенда, Ривалдо даде коментар за последните случувања во Барселона и информациите дека Лионел Меси може да си замине од овој клуб по ...
| | веќе видена | слични

Бурниот период во Барселона сè уште не помина, бидејќи е јасно дека Лионел Меси не е задоволен од раководството на клубот. Меси јавно го критикуваше Ерик ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот потпретседател на Барселона, Жорди Местре не е сигурен дали Лионел Меси ќе го продолжи договорот со каталонскиот клуб, покрај гласините за негово ...
| | веќе видена | слични

Шпекулацијата дека Хосеп Гвардиола може да биде тренер на Јувентус во следната сезона, ја распали имагинацијата кај англиските и шпанските новинари, кои веќе ...
| | веќе видена | слични

Шпански „АС“ и британскиот „Сан“ одлучија да си поиграат со фантазијата на навивачите на Јувентус и составија екипа која реално изгледа реално само на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 512 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Kај 127 лица заразени од коронавирусот ковид-19 се присутни коморбидитети, односно хронични здравствени состојби, се наведува на заклучно со податоците за ...
сите 207 | | | веќе видена

Една медицинска сестра и двајца техничари од Општа болница Куманово вчера биле потврдени како позитивни на коронавирусот. Како што пренесе ТВ Алфа, повикувајќи ...
сите 269 | | | веќе видена

Изминатото деноноќие во Куманово шест лица го прекршиле полицискиот час. Тројца се приведени.Како што соопшти МВР, од 7 часот вчера до 7 часот утрово на ...
сите 211 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил исрази благодарност до сите оние кои се во првите редови во борбата со коронавирусот.Сите ...
сите 88 | | | веќе видена

Нашето зачленување во НАТО е еден од трите најважни моменти во поновата историја, од нашата независност до денес, изјави претседателот на државата Стево ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пике за нервозната реакција на Меси: Не е добро тоа што се случи, од сега натаму…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: