Сколс им презентираше на фановите што е „вистински напаѓач“, Евра го опомена: Доста фрлаш бомби (Фото)

Останато

На свечена церемонија со кревање на знамето на Северна Македонија, вчера во седиштето на НАТО во Брисел се означи официјалното пристапувањето на земјава во ...
сите 258 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 122 | | | веќе видена

Најголем интерес кај новинарите предизвика прашањето зошто се изземени вработените во јавниот сектор, а намалување ќе има само кај функционерите. Според првиот ...
сите 315 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Струга до Основниот суд во Струга поднесе предлог за издавање казнен налог против две лица, државјани на Република Албанија, ...
сите 268 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сколс им презентираше на фановите што е „вистински напаѓач“, Евра го опомена: Доста фрлаш бомби (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: