Конечно поевтинија нафтените деривати

2 копии

Според одлуката на Регулаторната комисија за енергетика, Еуросупер БС – 95 ќе се продава за 77 денари за литар, а цената на Еуросупер БС – 98 ќе изнесува 78,50 ...
| | веќе видена | слични

Бензините од ноќеска на полноќ поевтинија за три денари, а дизелот за 2,5 денари. Според одлуката на Регулаторната комисија за енергетика, новата цена на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарски академици, историчари, политичари сегашни и поранешни, деновиве водат агресивна кампања за сквернавење на ликот и делото на апостолот на македонското ...
сите 154 | | | веќе видена

Поминаа два дена откако Врховниот суд ја потврди четиригодишната затворска казна за поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкуловска и во ...
сите 133 | | | веќе видена

Волја за средби меѓу Скопје и Софија на највисоко политичко ниво има, но датум нема. Откако министерот за надворешни работи Бујар Османи денеска кажа дека ќе ...
сите 276 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 59 | | | веќе видена

Полицијата спречила нов инцидент во струмичката болница. Роднина на деветмесечно бебе кое починало бурно реагирал обвинувајќи ги лекарите за смртта. Како што ...
сите 167 | | | веќе видена

Премиерот, Зоран Заев, денеска се сретна со генералната секретарка на Советот за регионална соработка (СРС) Мајлинда Брегу, која ја посети нашата земја, како ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конечно поевтинија нафтените деривати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: