A1 Ексклузив: Кики ја поддржа Вики

sara од tetovo на 28.09.2009 во 16:55 напиша: Hahah taka familiarno se nauceni ''ne e n isto sramno'' Nenad од minhen на 28.09.2009 во 16:45 напиша: Devojkava znae deka e na televizija,ili ova se samo prostacki muabeti megu drugarki.Nauci se da zboruvas kulturno pa potoa izlezi na tlevizija da zboruvas Jovanka од Gevgelija на 28.09.2009 во 18:17 напиша: ne e samo so viki od mk vo srbija . Videte sto se slucuva ovde , trendeseterkata sofija karakaeva slusame skoro sekoja vecer na emisii vo sklop na vesti??? a site vo gevgelija znaeme sto e taa i preku sto stigna do skopje pa i do tie vrednosti.sramno e takvi licnosti da se davat voopsto na tv , Ve molam , objavete , pozz do A1 TV i Ve molam dajte ni intrevjua i reklami so vredni licnosti za pocit a ne so Sofija Karakaeva . ana од skopje на 28.09.2009 во 18:49 напиша: Go sledam golemiot brat i nemozam da poverum kakvo cudo e nasava ,,makedonka,,. Gledam i mi e sram da gledam,a veruvam deka i mnogu drugi gledaci se razozarani od toa sto nasata ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев не сака да го сфати сериозно францускиот претседател Емануел Макрон од проста причина што Македонија и да го помине процесот на притстапни ...
сите 621 | | | веќе видена

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 437 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама не го прифати барањето на опозицијата за оставка и нови избори, откако Албанија не доби датум за почеток на преговори со ...
сите 381 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 11 | | | веќе видена

Турскиот претседател, Реџеп Таип Ердоган пред средбата со рускиот претседател Владимир Путин, изјави дека Анкара после средбата ќе преземе понатамошни чекори ...
сите 561 | | | веќе видена

Вчера во 16.55 часот на магистралниот пат Охрид– Кичево, во близина на крстосница со регионален пат за Битола, патничко возило „југо“, со кичевски регистарски ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

A1 Ексклузив: Кики ја поддржа Вики

Од:
До кого (е-маил):
Порака: