Мурињо уште еднаш ги нападна ВАР судиите: Јас кога играм плејстејшн не правам грешки, ги правам…


Жозе Мурињо го предводеше својот Тотенхем кон следната фаза од ФА Купот откако дојде до драматична победа од 3:2 против Саутемптон. По натпреварот, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Жозе Мурињо стана вирален хит откако пред неколку дена се појави неговата фотографија со радикална промена на фризурата, а со оглед на тоа што Португалецот ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо о одлучи да направи радикална промена со неговиот стајлинг. Имено, менаџерот на Тотенхем никогаш немал пократко издание на својата коса, а ако се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Фактор дознава дека бројките на новозаболени во изминатово деноноќие ќе бидат отприлика идентични како во текот на вчерашниот ден. Ова се неофицијални ...
сите 793 | | | веќе видена

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 471 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 351 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 420 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 73 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени од коронавирусот во Чаир се должи на непочитување на превентивните мерки од страна на граѓаните кои се опуштија особено во ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо уште еднаш ги нападна ВАР судиите: Јас кога играм плејстејшн не правам грешки, ги правам…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: