Нови понуди од Лајкамобајл по супер атрактивни цени без договорни обврски


Новиот месечен пакет Lyca Mega S вклучува 10 GB супер брз мобилен интернет и неограничени разговори кон сите национални мрежи за само 500 денари. Притоа, сите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

A1 Македонија со гордост го најавува воведувањето на нова понуда за сите корисници на мобилната припејд телефонија со која добиваат можност да уживаат во ...
| | веќе видена | слични

 Во месецот на љубовта А1 Македонија воведува атрактивна промоција за сите свои корисници кои ќе направат онлајн нарачка. Имено, корисниците можат да изберат ...
| | веќе видена | слични

Охрид, 4. февруари 2020 (ИНПРЕС) – По Нова година и останатите празници, најслушаната локална радио станица во Република Македонија, Супер радио нуди СУПЕР ...
| | веќе видена | слични

Останато

Прогласена кризна состојба на цела територија и истиот ден отпочнува кампања за локални избори во Штип и Пласница. Аман бре луѓе, аман веќе, дај симнете се на ...
сите 28 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 196 | | | веќе видена

Нов вонреден инспекциски надзор ќе се врши во штипската болница за случајот на 41 – годишната жена која пред да почине во болницата преку повици и пораки од ...
сите 195 | | | веќе видена

До каже може да оди политичката прагма и желбата за освојување на дел од владиниот колач. Веројатно многумина од нас ја паметат раскрварената глава на Зијадин ...
сите 116 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови понуди од Лајкамобајл по супер атрактивни цени без договорни обврски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: