Мицкоски: Нека кажат дека Законот за обвинителство го носат за амнестија на Заев


Нашите црвени линии се закон кој е во согласност со Уставот, применлив и ќе обезбеди независност на обвинителството и непристрасна борба против криминалот. Ако ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на денешната прес конференција објави пакет мерки за граѓаните и бизнисот. Тој пред јавноста се обврза за повисоки ...
| | веќе видена | слични

Амбициозна и сериозна програма која може да се оствари и не изгледа како желботека. Ова се дел од коментарите на економските експерти во однос на Програмата на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во пресрет на изборите, денеска промовираше сет од мерки со кои, како што рече, Владата на ВМРО-ДПМНЕ ќе се ...
| | веќе видена | слични

Претседателиот на ВРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски на прес конференција рече дека изминативе две години работел и најголемиот дел од неговото време го посветил на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција презентираше дел од Програмата на партијата за следните предвремени парламентарни ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски денеска како програма на ВМРО-ДПМНЕ ако направи влада најави повисоки плати и пензии, пониски даноци и 4 милијарди ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 174 | | | веќе видена

Стабилна е безбедносната состојба на подрачјето на општините Дебар и Центар Жупа, каде е прогласена кризна состојба. -На подрачјето на двете општни, кои со ...
сите 309 | | | веќе видена

Партијата ВМРО-ДПМНЕ на својата официјална страна на Фејсбук сподели видео од гостувањето на Зоран Заев и Христијан Мицкоски во емисијата „Само интервју“ на ...
сите 99 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 107 | | | веќе видена

Клиничката болница Аџибадем Систина е дел од втората најголема групациjа на болници во светот (IHH) и е првата болница која во земјата ја доби престижната ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Нека кажат дека Законот за обвинителство го носат за амнестија на Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: