Филмски обид за кражба на автопат: Сакале да ограбат блиндирано возило, ама возачот ја пробил блокадата и избегал


3 копии

Група крадци на автопатот кај Милано поставиле ноќна заседа за блиндирано возило што превезувало неколку милиони евра, но возачот успеал да ја пробие блокада ...
| | веќе видена | слични

Еден човек е посериозно повреден од како во него удрил автомобил на патот кој ги поврзува Охрид и Струга непосредно до аеродромската писта, пренесува „ Охрид1 ...
| | веќе видена | слични

Вечерва во населбата Влае прегазен е пешак. Возило марко „Пежо 206“ црвена боја, прегазил пешак, сведочат очевидци за „Република“ кои биле на местото на ...
| | веќе видена | слични

Група на криминалци на автопат во близина на Милано поставиле ноќна заседа на оклопно возило кое пренесувало неколку милиони евра. Но, нивниот план пропаднал ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонијо Милошоски денеска во Јавното обвинителство и ја предаде аудио снимката на обвинителката Вилма Русковска која минатата недела ...
сите 198 | | | веќе видена

Согласно Законот за патни исправи на државјаните на Македонија, надлежност на Министерството за внатрешни работи е да води сметка за обрасците и постапката за ...
сите 152 | | | веќе видена

Извршителот Христијан Мицкоски потонат во очај и без идеи свири како што диригентот Груевски му диригира но не погоди ниту една нота, не успеа да оствари ниту ...
сите 221 | | | веќе видена

Диего Симеоне нагласи дека никогаш во животот не видел пречек каков што приредија фановите на Атлетико Мадрид пред мечот со Ливерпул во Лигата на шампионите, ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Филмски обид за кражба на автопат: Сакале да ограбат блиндирано возило, ама возачот ја пробил блокадата и избегал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: