Нискоградба воведе електронска наплата на сметки

Новиот месечен пакет Lyca Mega S вклучува 10 GB супер брз мобилен интернет и неограничени разговори кон сите национални мрежи за само 500 денари. Притоа, сите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Заврши расправата во Собранието за предложениот Закон за Јавно обвинителство, но гласањето е одложено. Откако околу 21 часот заврши со дискусија и последниот ...
сите 871 | | | веќе видена

Не престануваат реакциите на јавноста за разрешувањето на Рашела Мизрахи од функцијтата министерка за труд и надворешна политика, по предлог на техничкиот ...
сите 313 | | | веќе видена

Откако беа договорени изборите, Заев покажува дека е способен да ги направи и најниските работи, само за да не одговара пред законите и граѓаните на Република ...
сите 478 | | | веќе видена

Во првата половина на март се очекува ратификација на Протоколот за членство во НАТО од страна на шпанскиот Парламент, по што во текот на тој месец се очекува ...
сите 259 | | | веќе видена

“Доцнам зошто бев физички нападнат од затворски слубежници” – рече обвинетиот  во “Рекет” Бојан Јовановски при влезот во судницата обраќајќи се на новинарите. ...
сите 330 | | | веќе видена

Светската здравствена организација (СЗО) разработува мастер план за координирање на клиничките испитувања на коронавирусот, изјави генералниот директор Тедрос ...
сите 133 | | | веќе видена

Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ, Дафина Стојановска од денешната расправа за законот за ЈО од говорницата истакна дека власта не носи европски закон затоа што во ЕУ ...
сите 343 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нискоградба воведе електронска наплата на сметки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: