Легендарниот Џек Николсон се потсети на првата средба со Коби Брајант: Мислеше дека сум луд


Најпознатиот навивач на ЛА Лејкерс, актерот Џек Николсон вели дека вестите за смртта на Коби Брајант се ужасни и жали што повеќе нема да може да разговара со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Еден од најпознатите актери на сите времиња, тројниот оскаровец, Џек Николсон е еден од најголемите фанови на Лос Анџелес Лејкерс. Самото тоа што цели 50 ...
| | веќе видена | слични

Кајри Ирвинг, наводно, според американските медиуми, го напуштил „Медисон Сквер Гарден“ во неделата откако дознал за смртта на Коби Брајант. Не настапи на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 543 | | | веќе видена

Вилма Русковска и Љубомир Јовевски сеуште молчат за објавената аудио снимка во Собранието каде што слушајќи го гласот на Зоран Заев признава дека со маркетинг ...
сите 117 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 300 | | | веќе видена

Јавното обвинителство отвори истрага за недостиг од пасоши. Министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев објави дека досието го доставил до Обвинителството за ...
сите 127 | | | веќе видена

Нашите пријатели во Брисел ги делат со нас очекувањата за официјализирање на членството во НАТО и почетокот на преговорите со ЕУ, порача премиерот Оливер ...
сите 484 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Легендарниот Џек Николсон се потсети на првата средба со Коби Брајант: Мислеше дека сум луд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: