Условите за летање биле лоши, а пилотот добил дозвола да полета, зошто?!


Американските медиуми продолжуваат да ги бараат причините за несреќата во која загина легендата Коби Брајат. Началничката на полицијата во Лос Анџелес Ивет ...
| | веќе видена | слични

Во американските медиуми и понатаму се објавуваат детали од несреќата во која животот го загуби кошаркарската легенда Коби Брајант. Последно што е објавено се ...
| | веќе видена | слични

Американските медиуми пишуваат дека телата Коби Брајант и неговата ќерка Џиана Марија биле предадени на сопругата Ванеса. Во моментов се организира погреб на ...
| | веќе видена | слични

Една седмица по трагичната несреќа во која загина еден од најдобрите кошаркари на сите времиња, Коби Брајант излегоа аудио снимки на повици на 911 од сведоци ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако истражните екипи го утврдиле идентитетот на телата на Коби Брајант (41) и Џиана Брајант (13) кои загинаа во хеликоптерска несреќа, со уште 7 други лица, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Над 1.300 кошаркарски топки со разни пораки, дресови, маици, писма полни со емотици, играчки, патики се само дел од предметите кои бројните навивачи од сите ...
| | веќе видена | слични

По идентификацијата со помош на отисоци од прстите телата на мртвите кои настрадаа во хеликоптерската несреќа се предадени на нивните семејства. Несреќата која ...
| | веќе видена | слични

По трагичната несреќа во која на 26 јануари животот го загуби Коби Брајант, илјадници навивачи спонтано започнаа да се собираат пред Стејплс центар за да му ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинителката Русковска од Антонио Милошоски барала и доколку може да посочи сведоци за објавените аудио-материјали од негова страна за да се забрза предметот ...
сите 246 | | | веќе видена

Мислам дека е многу невкусно лични имиња да се користат во предизборна кампања. Доколку кој било има замерка на моето постапување тоа треба да го пријави. Ако ...
сите 323 | | | веќе видена

На 26.02.2020 во 00.10 часот во СВР Скопје, 25-годишна девојка од Кавадарци пријавила дека на 25.02.2020 околу 22.00 часот во лифт во зграда на ул.„Мито ...
сите 325 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Условите за летање биле лоши, а пилотот добил дозвола да полета, зошто?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: