ПО ПОЛНОЌ НОВИ ЦЕНИ: Еве како ќе се точат бензини и дизел

Возачите неделава за Еуросупер БС-95 ќе плаќаат 66 денари за литар а Еуросупер БС 98 ќе ги чини 68,50 денари за литар. Дизелот ќе се точи за 58 ден/лит. Ова е ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

На Зоран Заев му се случи народ. Илјадници граѓани излегоа на улица барајќи правда. Тие гласно го изразија револтот против неправдата чие олицетворение е токму ...
сите 470 | | | веќе видена

Победничката и најголемата коалиција предводена од СДСМ ќе работи посветно за подобар живот на нашиот народ, заедно можеме многу подоброНашето општество се ...
сите 197 | | | веќе видена

Двајца Бугари кои работат во Земјоделскиот комбинат „Пелагонија“ се ставени во домашна изолација во Битола, потврдија за „СДК“ од Центарот за јавно здравје. ...
сите 500 | | | веќе видена

Според локалните медиуми, пожарникарите добиле повик околу 01:16 часот, дека е запалена зграда во Руе де Бар, во близина на железничката станица, јави ...
сите 58 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПО ПОЛНОЌ НОВИ ЦЕНИ: Еве како ќе се точат бензини и дизел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: