Со возило од Црвен Крст тргнале да спасуваат повреден маж па излетале од патот

Вчера во 15,35 часот Т.Б. од Црвен крст во СВР Скопје пријавила дека над детското одмаралиште на Водно, додека се обидувале да стигнат до повредено лице на ...
| | веќе видена | слични

Денеска во дворот на средното скопско училиште „Марија Кири Склодовска“, се случила масовна тепачка помеѓу две групи.Во тепачката еден малолетник на возраст ...
| | веќе видена | слични

Голема тепачка меѓу две поголеми групи пред средното училиште „Марија Кири Склодовски“ во Скопје, на булеварот Трета македонска бригада, се случила попладнево ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
3 копии

При тепачка меѓу ученици попладнево во близина на училиштето „Марија Кири Склодовска“ во Скопје, со остар предмет е рането 18-годишно момче. Како што се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Попладнево се случила масовна тепачка меѓу две групи пред средното училиште „Марија Кири Склодовска“, попознато како Хемиско. Како што соопштија од МВР за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 543 | | | веќе видена

Вилма Русковска и Љубомир Јовевски сеуште молчат за објавената аудио снимка во Собранието каде што слушајќи го гласот на Зоран Заев признава дека со маркетинг ...
сите 117 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 300 | | | веќе видена

Јавното обвинителство отвори истрага за недостиг од пасоши. Министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев објави дека досието го доставил до Обвинителството за ...
сите 127 | | | веќе видена

Нашите пријатели во Брисел ги делат со нас очекувањата за официјализирање на членството во НАТО и почетокот на преговорите со ЕУ, порача премиерот Оливер ...
сите 484 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со возило од Црвен Крст тргнале да спасуваат повреден маж па излетале од патот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: