Прилепчанка пријавила во полиција дека нејзината ќерка била допирана по телото од малолетник

Вчера во 12,00 часот во Полициската станица Прилеп 43-годишна жена од Прилеп пријавила дека на 22.01.2020 нејзината малолетна ќерка била допирана по телото од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Крадец, вооружен со пиштол, се обидел да ограби билетара на ЈСП.Според информациите на МВР, вчера во 19.35 часот во полиција било пријавено дека во билетара на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тетовецот Љ.Б.(59) вчера на ул.„Црнотравска“ бил уапсен од полициски сужбеници од СВР Тетово поради постоење основи на сомнение дека сторил кривично дело ...
| | веќе видена | слични

Непознато лице ограбило банкомат во Битола.Според информациите на МВР, вчера околу 04.05 часот во полиција било пријавено дека во банка во близина на Клиничка ...
| | веќе видена | слични

Маж од Скопје се здобил со тешки телесни повреди откако бил нападнат од две лица со секира и тврд предмет. Вчера во 19:30 часот на ул.„8“ во населба „Дрма“ - ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Влезот на Алијанса за Албанците во Влада и повторно коалиција со СДСМ и ДУИ има три главни цели кои треба да ги исполнат надежите на Ковачевски и Ахмети за ...
сите 367 | | | веќе видена

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 179 | | | веќе видена

Криминалот на Димитар Ковачевски и Али Ахмети и високите владини функционери од Македонија направија најкорумпирана држава, велат во партиското соопштение од ...
сите 82 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 349 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 274 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави дека испораката на тенкови во Украина нема да донесе решение за конфликтот.„Не можам да кажам дека верувам дека ...
сите 288 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прилепчанка пријавила во полиција дека нејзината ќерка била допирана по телото од малолетник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: