ТРАГЕДИЈА: Возило прегази 10-годишно дете на булевар во Скопје

3 копии
3 копии
4 копии
2 копии

Нарушување на јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу двајца 17 - годишници од с.Моране и од с.Студеничани, скопско се случила вчера околу 13 часот во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Куманово досега се регистирани 85 случаи на заболени лица од коронавирус. Само во текот на вчерашниот ден се забележани 23 нови случаи. Општина Куманово ...
сите 752 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје до Основниот кривичен суд Скопје достави предлози за издавање казнени налози во висина од по 2 000 евра за вкупно 44 лица ...
сите 279 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТРАГЕДИЈА: Возило прегази 10-годишно дете на булевар во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: