Сите сметаат дека избрзал, но Јоханесен вели: Повторно би шутирал во таква ситуација


Норвешка го загуби маратонското полуфинале од Хрватска, а голем број норвешки фанови сметаат дека Геран Јоханесен избрзал со последниот удар, по кој ...
| | веќе видена | слични

Илјадници навивачи вечерва се собраа во Мостар на пречекот на хрватската ракометна репрезентација. Ракометарите од Херцеговина кои го освоија среброто со ...
| | веќе видена | слични

Хрватската ракометна репрезентација не успеа да го освои златниот медал на Европското првенство, но повторно беа дочекани како големи шампиони на плоштадот во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 201 | | | веќе видена

Факти на денот: 1. Зоран Заев фатен во криминал диктира пресуди на Врховен суд. 2. Зоран Заев тргувал со 8-те пратеници, фатен како им ветува паѓање на случаи. ...
сите 284 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите сметаат дека избрзал, но Јоханесен вели: Повторно би шутирал во таква ситуација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: