Струмичанец прво нападнал па девојка, па се степал со полицаец

2 копии

Министерството за внатрешни работи соопшти дека синоќа во 21.10 часот во близина на паркинг „Милетково", на автопатот Гевгелија – Демир Капија, бил лишен од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
4 копии
повеќе

Останато

СДСМ продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата ја поставија мнозинството пратеници преку изгласаниот Закон за јавно ...
сите 625 | | | веќе видена

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 449 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 275 | | | веќе видена

Техничкиот премиер Оливер Спасовски во рамките на програмата за учество на донаторската конференција „Заедно за Албанија“, што ја организира Европската ...
сите 555 | | | веќе видена

Ракометарите на Вардар ги оставија сите проблеми зад себе и одиграа херојски меч против Мотор Запорожје, натпревар на кој играчите уште еднаш успеаја да ја ...
сите 203 | | | веќе видена

Димитров се обиде да покаже дека договорот со Преспа е добар иако и самиот знае дека не е добар, затоа се одлучи на ваков фатален чекор каде што само докажа ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Струмичанец прво нападнал па девојка, па се степал со полицаец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: