Адвокатот на Јовановски: Доктор му предлага да прави операција, а се проверува и дали има карцином

Адвокатот Сашо Дуковски ги прашуваше судиите каде е лекот за Бојан Јовановски откако претходно повтори дека неговиот клиент треба да излезе од притвор бидејќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бранителот на Бојан Јовановски, Сашо Дуковски по денешното рочиште посочи дека е диксриминација што неговиот клиент и првообвинет во „Рекет“ се уште е во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Јасна Мандиќ, која се уште се води како официјален директор на веќе згасната 1ТВ, реагира на објавите кои од минатата недела почнаа да се појавуваат на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Нов пост поврзан со случајот „Рекет“ осамна на Фејсбук профилот на сега веќе згаснатата 1ТВ која беше во сопственост на првоосомничениот Бојан Јовановски. Овој ...
| | веќе видена | слични

На Фејсбук страницата на некогашната 1ТВ осамна статус во кој се вели дека во наредните денови ќе бидат објавени имињата на сите оние кои, како што се вели, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ова е фотографија од денешното рочиште за несреќно наречениот предмет "Рекет". Ја известуваме јавноста дека во наредните неколку денови ке ѓи објавиме сите ...
| | веќе видена | слични

Нов статус осамна на Фејсбук страната на некогашната 1ТВ, во кој вели дека во наредните денови ќе ги откријат сите оние кои, стојат позади тивката ликвидација ...
| | веќе видена | слични

На официјалниот Фејсбук профил на згаснатата телевизија 1ТВ вечерва осамна статус во којшто е наведено дека во следните неколку денови ќе бидат објавени сите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По завршувањето на денешното рочиште за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски ѝ укажа на судијката дека нема да се појави на закажаната интервенција на 4 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зошто сè уште постои дополнителен заменик министер во труд и социјала, ако веќе нема технички министер и која е улогата на заменичката, праша пратеничката од ...
сите 266 | | | веќе видена

Ова е едно од привремените решенија за издавање на патни исправи за пријавените околу 15 илјади граѓани. Преостанати се околу 4.900 обрасци за пасоши, а се ...
сите 213 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 172 | | | веќе видена

Владата дели тендери на фирми кои пренесуваат кокаин, Тиквешко езеро нов бонбона бизнис на власта, според ВМРО-ДПМНЕ се фактите кои го одбележаа денот.1. ...
сите 202 | | | веќе видена

Ливерпул загуби од Атлетико Мадрид (1:0) во вторникот во првиот натпревар од осмото финале во Лигата на шампионите. Атлетико Мадрид успеа да постигне гол уште ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Адвокатот на Јовановски: Доктор му предлага да прави операција, а се проверува и дали има карцином

Од:
До кого (е-маил):
Порака: