ВЛАДАТА ЌЕ ГО ИМА КОНЕЧНИОТ ЗБОР: Што ќе се случи со ГА-МА


Во Трговскиот центар во Кочани вчера точно напладне се самозапали 46-годишен маж. Според кочанци кои биле сведоци на настанот лицето пред да се самозапали не ...
| | веќе видена | слични

Во Трговскиот центар во Кочани точно напладне се самозапали 46-годишен маж. Очевидците на настанот, кои седеле во околните кафулиња велат дека лицето се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зошто сè уште постои дополнителен заменик министер во труд и социјала, ако веќе нема технички министер и која е улогата на заменичката, праша пратеничката од ...
сите 308 | | | веќе видена

Според расположливите податоци, околу 14.900 лица чекаат нови патни исправи, додека уште неколку илјади граѓани се во процедура на вадење нови лични ...
сите 189 | | | веќе видена

Во обид да го прикаже својот шеф Заев како борец против криминалот, Бојан Маричиќ, вечерва на Ал Сат во дуел со Стефан Андоновски, а во врска со случајот ...
сите 222 | | | веќе видена

- Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 215 | | | веќе видена

Илјадници луѓе низ германија вчеравечер им оддадоа почит на жртвите во нападот во Ханау. Во повеќе од 50 градови во земјата имаше собири на граѓани, политичари ...
сите 84 | | | веќе видена

Ливерпул со неповолни 1:0 загуби на гостувањето во шпанската престолнина против Атлетико Мадрид, ситуација која секако не ја посакуваа играчите на англискиот ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВЛАДАТА ЌЕ ГО ИМА КОНЕЧНИОТ ЗБОР: Што ќе се случи со ГА-МА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: