Барселона има 10 денови да најде замена за Суарез, ова се имињата кои се на листата

Барселона го загуби првиот напаѓач Луис Суарез на подолг временски период, најверојатно до крајот на сезоната, па актуелниот шпански шампион се најде во ...
| | веќе видена | слични

Барселона е во потрага по нов напаѓач, меѓутоа има доста проблеми за дојде до него до замена за Луис Суарез кој ќе биде во аут до крајот на сезоната. Едно име ...
| | веќе видена | слични

Изненадувачки трансфер на „каталонците", Барселона ќе се обидат да го донесат Душан Тадиќ како замена за повредениот Луис Суарез откако не најдоа компромис со ...
| | веќе видена | слични

Барселона се откажала од идејата да го ангажира Родриго откако не успеа да најде компромис со Валенсија, „каталонците“ сега имаат нова желба во името на Душан ...
| | веќе видена | слични

Медиумите веќе неколку дена пишуваат дека Барселона преговара со Родриго, а сега добивме и јавна потврда. Барселона е во потрага по напаѓач кој ќе го замени ...
| | веќе видена | слични

Барселона во преостанатиот дел од преодниот рок треба да ангажира напаѓач кој ќе пристигне како замена за Луис Суарез кој ќе биде отсутен речиси до крајот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 285 | | | веќе видена

Владата разгледува две можни решенија за надминување на пасошката криза во која влезе земјата. Едното е добавувачот „Веридос“ што е можно побрзо да ги испорача ...
сите 188 | | | веќе видена

- Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 179 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона има 10 денови да најде замена за Суарез, ова се имињата кои се на листата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: