(Видео) Меган Маркл снимена на прошетка со синот Арчи и кучињата


3 копии

Сајмон Дорант Деј (53), инженерот од Австралија, тврди дека е вонбрачно дете од принцот Чарлс и Камила Паркер и, како што вели тоа сака да го докаже пред ...
| | веќе видена | слични

Одлуката на принцот Хари и Меган Маркл да отстапат од вршење на своите должности ја шокираше светската јавност, а сега е откриено кој ќе ги замени. Судејќи по ...
| | веќе видена | слични

Меган Меркл и принцот ХАри одлучиле да бидат финансиски независни и се држат настрана од обврски кои би ги имале како членови на кралското семејство, за кое ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Британското кралско семејство има многу правила кои мора да ги почитуваат сите нејзини членови. Иако некои на прв поглед се можеби застарени, нелогични, ...
| | веќе видена | слични

На годишните шведски награди за спорт, сопругата на принцот Карл Филип од Шведска, Софија, носеше смарагдно зелен фустан со затворено деколте, кој многу личи ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По одземањето на титулата и барањето да ги вратат парите за трошоците од поправка на куќата на принцот Хари и Меган Маркл, кои се платени со јавни пари, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тоа е сумата која принцот Хари и Меган Маркл може да ја заработат, според експертите. Сумата ќе се зголеми на еден милион доколку двојката одговара на прашања ...
| | веќе видена | слични
2 копии

500.000 долари ако Хари и Меган прозборат во јавност. Ако одговараат на поставени прашања – милионче. Ама, вистинската зделка би била доколку објават книга со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Битолчанец кој се наоѓа на „стоп листа“ со мерка „апси“ вчера бил лишен од слобода на граничниот премин „Меѓународен Аеродром“. Од МВР соопштија дека вчера во ...
сите 320 | | | веќе видена

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 202 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 210 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Меган Маркл снимена на прошетка со синот Арчи и кучињата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: