Камчев нуди 2,2 милиони евра за да му биде вратен пасошот


2 копии

Првообвинетиот во случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 на денешното судско рочиште кажа дека имал несоборливи докази за криминал поврзан со корупција на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Водителката Лила Филиповска денеска даде изјава за новинарите каде беше сведок за судењето на случајот „Рекет“.Во нејзиното сведочење денеска таа кажа дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Бранителот на Бојан Јовановски, Сашо Дуковски по денешното рочиште посочи дека е диксриминација што неговиот клиент и првообвинет во „Рекет“ се уште е во ...
| | веќе видена | слични

Лила Стојановска на почетокот на сведочењето на рочиштето за „Рекет“ изјави дека не е скарана со никој, меѓутоа дека веќе не е блиска пријателка со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Правдоубиецот Зоран Заев се соочи со гневот и револтот на нашите граѓани. Затоа се крие и молчи. Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на ...
сите 433 | | | веќе видена

Mинистерството за здравство информира дека лицето пристигнато од италијанската престолнина за кое поладнево министерот Венко Филипче дека се очекуваат ...
сите 473 | | | веќе видена

Одбраната на првообвинетиот Бојан Јовановски за наредното рочиште за случајот „Рекет" за сведоци ги предложи Сергеј Варошлија, Јовче Ременски, сопругот на ...
сите 123 | | | веќе видена

Според локалните медиуми, пожарникарите добиле повик околу 01:16 часот, дека е запалена зграда во Руе де Бар, во близина на железничката станица, јави ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Камчев нуди 2,2 милиони евра за да му биде вратен пасошот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: