Сетиен бара замена за повредениот Суарез, Барса разгледува неколку опции


Медиумите од Шпанија пишуваат дека Кике Сетиен побарал од раководството на Барселона да биде ангажиран нов напаѓач овој месец, на врвот на листата со желби се ...
| | веќе видена | слични

Барселона е во потрага по нов напаѓач, меѓутоа има доста проблеми за дојде до него до замена за Луис Суарез кој ќе биде во аут до крајот на сезоната. Едно име ...
| | веќе видена | слични

Изненадувачки трансфер на „каталонците", Барселона ќе се обидат да го донесат Душан Тадиќ како замена за повредениот Луис Суарез откако не најдоа компромис со ...
| | веќе видена | слични

Барселона се откажала од идејата да го ангажира Родриго откако не успеа да најде компромис со Валенсија, „каталонците“ сега имаат нова желба во името на Душан ...
| | веќе видена | слични

Медиумите веќе неколку дена пишуваат дека Барселона преговара со Родриго, а сега добивме и јавна потврда. Барселона е во потрага по напаѓач кој ќе го замени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник во Собранието на Република Македонија, Александар Николоски вечерва во „Што не е јасно“ во Алфа телевизија истакна ...
сите 601 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 172 | | | веќе видена

Во време кога СДСМ ја држи централната власт и најголемиот дел од општините, а и директорите на училиштата се поставени од СДСМ, министерката за образование ...
сите 460 | | | веќе видена

На денешната седница на собраниската Комисија за образование, наука и спорт, на страна од дневниот ред, процедурално се дебатираше и за најавената расправа за ...
сите 170 | | | веќе видена

Новата администрација на САД ќе ја следи и помага евроатлантската интеграција на Северна Македонија, а во тој контекст ќе го постави и прашањето за бугарската ...
сите 202 | | | веќе видена

На европратеникот Ангел Џамбаски не му се допаѓа тоа што македонските политичари на Србите им го честитаа празникот Свети Сава. Вли дека не познава ниту еден ...
сите 73 | | | веќе видена

Од последниот онлајн состанок на македонско-бугарската историска комисија, која беше во нецелосен состав, одржан на 22 јануари, прво произлезе соопштение дека ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сетиен бара замена за повредениот Суарез, Барса разгледува неколку опции

Од:
До кого (е-маил):
Порака: