„Како тоа го носиш принцот“ - Меган фотографирана на прошетка со Арчи, а луѓето веднаш ја искритикуваа


Меган Маркл е снимена како со широка насмевка на лицето го шета синот Ачри и две кучиња во Канада, каде живее откако таа и сопругот принцот Хари соопштија дека ...
| | веќе видена | слични

Британското кралско семејство има многу правила кои членовите мора да ги почитуваат. Иако некои на прв поглед можеби се застарени, членовите на кралското ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Инженерот од Австралија со име Сајмон Дорант Деј (53), тврди дека е вонбрачно дете од принцот Чарлс и Камила Паркер и, како што вели тоа сака да го докаже пред ...
| | веќе видена | слични
4 копии

По одземањето на титулата и барањето да ги вратат парите за трошоците од поправка на куќата на принцот Хари и Меган Маркл, кои се платени со јавни пари, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тоа е сумата која принцот Хари и Меган Маркл може да ја заработат, според експертите. Сумата ќе се зголеми на еден милион доколку двојката одговара на прашања ...
| | веќе видена | слични
2 копии

500.000 долари ако Хари и Меган прозборат во јавност. Ако одговараат на поставени прашања – милионче. Ама, вистинската зделка би била доколку објават книга со ...
| | веќе видена | слични

Со оглед на тоа што нивната кралица Елизабета Втора им го даде нејзиниот благослов, принцот Хари и неговата сакана Меган може да започнат со сериозни планови ...
| | веќе видена | слични

Откако Меган и Хари одлучиле да бидат финансиски независни, со денови се зборуваше за нивната изненадувачка одлука. Иако кралицата Елизабета ја прифати ...
| | веќе видена | слични

Светските медиуми пишуваа дека принцот Хари претрпел нервен слом околу божикните празници, но семејството не излезе да ја потврди или демантира оваа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 242 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 191 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 207 | | | веќе видена

Коалициите меѓу политичките партии од македонскиот и албанскиот блок и понатаму остануваат неизвесни. За лидерот на ВМРО ДПМНЕ се уште е рано да се зборува со ...
сите 149 | | | веќе видена

Освен тоа дека нема траги на нисилна смрт, нема други информации од што починал четириесет и пет годишниот скопјанец, кој бил пронајден во соба во хотел во ...
сите 171 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Како тоа го носиш принцот“ - Меган фотографирана на прошетка со Арчи, а луѓето веднаш ја искритикуваа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: