17,2 милиони евра за рурален развој


Телото за управување со ИПАРД при Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, наредните два дена ќе ја претстави Мерка 3 во градовите Кочани и ...
| | веќе видена | слични

Како одговорна партија поставивме цели за извлекување од сиромаштија на најранливите групи во нашето општество, за обезбедување повеќе пари во секое семејство, ...
| | веќе видена | слични

Фејсбук статус на премиерот Оливер Спасовски: „Како одговорна партија поставивме цели за извлекување од сиромаштија на најранливите групи во нашето општество, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Директорите на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој и на Агенцијата за храна и ветеринарство, Николче Бабовски и Зоран ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 362 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 171 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 131 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

17,2 милиони евра за рурален развој

Од:
До кого (е-маил):
Порака: