Сетиен сепак ќе купува замена за Суарез

Изненадувачки трансфер на „каталонците", Барселона ќе се обидат да го донесат Душан Тадиќ како замена за повредениот Луис Суарез откако не најдоа компромис со ...
| | веќе видена | слични

Барселона се откажала од идејата да го ангажира Родриго откако не успеа да најде компромис со Валенсија, „каталонците“ сега имаат нова желба во името на Душан ...
| | веќе видена | слични

Медиумите веќе неколку дена пишуваат дека Барселона преговара со Родриго, а сега добивме и јавна потврда. Барселона е во потрага по напаѓач кој ќе го замени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 275 | | | веќе видена

Учесниците на предвремените парламентарни избори ги прават подготовките за настап пред граѓаните, кои треба да гласаат на 12 април. Деновиве тие ги ...
сите 171 | | | веќе видена

На чело на криминално рекетарската банда на СДСМ е Зоран Заев. Лажните вести, манипулациите и смешните оправдувања не може да ја потиснат вистината за „Рекет“, ...
сите 146 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сетиен сепак ќе купува замена за Суарез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: