Тренерката на Григор Димитров е главен хит на Австралијан опен


Што е ова што го носи Гришо, беше најчестото прашање кое си го поставуваше публиката кога го виде Григор Димитров на загревањето пред мечот со Хуан Игнасио ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Почетокот на натпреварот на третото коло на Австралијан опен помеѓу Ник Кирјос и Карен Хачанов доцнело поради тепачката на навивачите на трибините на “Мелбурн ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

СВР-Струмица вчера поднесе 29 кривични пријави за прекршување на забраната за движење, од кои 25 пријави за 27 лица се поднесени до ОЈО Струмица и две пријави ...
сите 529 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев денеска оствари средба со унгарскиот министер за надворешни работи Петер Сијарто кој беше на еднодневна посета на нашата земја и ...
сите 213 | | | веќе видена

Општинскиот кризен штаб на Куманово на денешната на 23. седница предлага до министерствата за здравство и труд и социјална политика да го регулираат со ...
сите 202 | | | веќе видена

Почина 80 годишна жена од Штип на Клиниката за Инфективни болести во Скопје. Жената која ја загуби битката со коронавирусот најпрвин се лекуваше на штипското ...
сите 206 | | | веќе видена

Над 100.000 хируршки интервенции, 700.000 реализирани прегледи и над 16.500 новородени бебиња и детски насмевки ја одбележаа деценијата зад нас, во која над ...
сите 68 | | | веќе видена

Агенцијата за млади и спорт денеска ја објави постапката за аплицирање и добивање на државна помош за спортистите и спортските работници во периодот на ...
сите 220 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тренерката на Григор Димитров е главен хит на Австралијан опен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: