Без втор ешалон, нема добитен талон

Втората сезона на Спортската прогноза што ја организираат обложувалниците Sport Life и нашиот портал Спорт Манија се уште е без добитник на главната премија за ...
| | веќе видена | слични

Петок е ден кога излегува новата понуда во билтенот и официјално тогаш започнуваат викенд возбудувањата во Sport Life. Тие кои почесто уплаќаат во петок, знаат ...
| | веќе видена | слични

Пред 15-тина години во италијанскиот фудбал се случи скандалот Калчополи со местење на резултати. Во тој скандал беа вклучени некои од најсилните клубови во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 362 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 131 | | | веќе видена

Ова е уште еден доказ дека на дневна основа ВМРО-ДПМНЕ и неговото раководство не можат да функционираат без лаги и конструкции, изјави пратеникот на СДСМ, Хари ...
сите 130 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Без втор ешалон, нема добитен талон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: