Нова цена на бензинот и дизелот во Македонија

8 копии

Од ноќеска на полноќ горивата ќе поевтинат за половина, односно за еден денар, соопшти Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од ноќеска на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Лидерот на СДСМ Зоран Заев тврди дека немал средба со поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева во претседателската резиденција. „Не е точно дека ...
сите 602 | | | веќе видена

Извршителот Христијан Мицкоски потонат во очај и без идеи свири како што диригентот Груевски му диригира но не погоди ниту една нота, не успеа да оствари ниту ...
сите 177 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 157 | | | веќе видена

Мухамед Зеќири, потпретседател и пратеник од СДСМ во емисијата „Отворено“ на ТВ 24 зборуваше за Маршот за правда, на кој учевствуваа 15.000 граѓани, и објасни ...
сите 111 | | | веќе видена

Дефанзивецот на ПСЖ Томас Мение беше лут на луѓето во клубот затоа што никој не му кажал дека му се заканува суспензија во Лигата на шампионите, ако на мечот ...
сите 168 | | | веќе видена

Диего Симеоне нагласи дека никогаш во животот не видел пречек каков што приредија фановите на Атлетико Мадрид пред мечот со Ливерпул во Лигата на шампионите, ...
сите 96 | | | веќе видена

Владата на Република Македонија категорично ја демантира изјавата на техничкиот министер за внатрешни работи Наќе Чулев дека одлуката за поништување на ...
сите 198 | | | веќе видена

СДСМ како главна партија во извршната и во законодавната власт, преку законски решенија, создаде услови за независно и професионално правосудство. Со Законот ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова цена на бензинот и дизелот во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: