Едно лице повредено по расправија пред локал во Тетово


2 копии

Семејна расправија која прераснала во тепачка на скопската улица „391“ била пријавена во полиција во вечерните часови на 26 јануари. Како што информираат од ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Три лица се повредени во семејна драма која се случила вчера вечерта во Скопје.Од МВР информираат дека на ул.„391“ во Скопје, по претходна расправија, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Семејна расправија на едно скопско семејство се претворила во драма, откако прво таткото го удрил синот, по што тие се степале меѓу себе, а на крај настрадала ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 282 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 214 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Учесниците на предвремените парламентарни избори ги прават подготовките за настап пред граѓаните, кои треба да гласаат на 12 април. Деновиве тие ги ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Едно лице повредено по расправија пред локал во Тетово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: