Герет Бејл навистина сака да го избркаат од Реал


„Кралевите“ не сакаат да ризикуваат да дадат зелено светло за позајмица на фудбалерот во директен ривал од Примера, постои и една доста поизвесна опција за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реал Мадрид изби на врвот на табелата како самостоен лидер откако синоќа славеше на гостувањето на „Хосе Зорилја“, натпревар кој „кралевите“ го добија доста ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерите од офанзивниот ред на Реал Мадрид, се немаат запишано во листата на стрелци пет натпревари во низа. Реал Мадрид синоќа го совлада Ваљадолид со 1:0 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 227 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 200 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 184 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција на која ги презентираше новите проекти од програмата на партијата најави ...
сите 240 | | | веќе видена

Ливерпул со неповолни 1:0 загуби на гостувањето во шпанската престолнина против Атлетико Мадрид, ситуација која секако не ја посакуваа играчите на англискиот ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Герет Бејл навистина сака да го избркаат од Реал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: