ВЕЧЕРВА ИЗБОДЕНО Е МОМЧЕ ВО ТЕТОВО – со брза помош веднаш пренесено на клиниките во Скопје


Околу 17 часот и 20 минути на улица Маршал Тито во Тетово, било прободено момче со иницијали М.А. од Тетово, дознава Centar.mk.Според информациите напаѓачот со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Семејна расправија која прераснала во тепачка на скопската улица „391“ била пријавена во полиција во вечерните часови на 26 јануари. Како што информираат од ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Три лица се повредени во семејна драма која се случила вчера вечерта во Скопје.Од МВР информираат дека на ул.„391“ во Скопје, по претходна расправија, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Семејна расправија на едно скопско семејство се претворила во драма, откако прво таткото го удрил синот, по што тие се степале меѓу себе, а на крај настрадала ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски изрази длабок сомнеж дека Катица Јанева и Бојан Јовановски сами можеле да рекетираат бизнисмени за милионски суми ...
сите 266 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 343 | | | веќе видена

МВР во соработка со надлежните институции активно преземаат мерки и активности со цел утврдување на лица и компании што се инволвирани во нелегална трговија со ...
сите 193 | | | веќе видена

„Село гори, баба се чешла! Да преземете мерки и да ја подготвите нацијата за корона вирусот!... Цел свет се подготвува, само кај нас лудило од политика! Еве ви ...
сите 95 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 178 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВЕЧЕРВА ИЗБОДЕНО Е МОМЧЕ ВО ТЕТОВО – со брза помош веднаш пренесено на клиниките во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: