МИЦКОСКИ ЗА ВОДИЦИ ВО ОХРИД: Ова нека биде година на обнова!


2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вчера беше специјален гостин на Жаре Димитровски во шоуто „Еден на еден“.Во опуштена атмосфера, насмеан и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски гостуваше во шоуто „Еден на Еден“, но во вчерашната епизода не беа објавени сите разговори со водителот Жарко ...
| | веќе видена | слични

За неговото прво работно искуство и моментот кога решил да се пријави во војска, за синовите и сопругата Рози, за неговите студенти. Претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешниот празник Богојавление присуствуваше на централната манифестација во Охрид. Оттаму, Мицкоски порача ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По повод христијанскиот празник Богојавление – Водици, владина делегација предводена од заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 389 | | | веќе видена

Вилма Русковска и Љубомир Јовевски сеуште молчат за објавената аудио снимка во Собранието каде што слушајќи го гласот на Зоран Заев признава дека со маркетинг ...
сите 117 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 300 | | | веќе видена

Јавното обвинителство отвори истрага за недостиг од пасоши. Министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев објави дека досието го доставил до Обвинителството за ...
сите 120 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МИЦКОСКИ ЗА ВОДИЦИ ВО ОХРИД: Ова нека биде година на обнова!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: