Дали Huawei ја исмева Америка со новите имиња на P40 уредите!?


Останато

Битолчанец кој се наоѓа на „стоп листа“ со мерка „апси“ вчера бил лишен од слобода на граничниот премин „Меѓународен Аеродром“. Од МВР соопштија дека вчера во ...
сите 317 | | | веќе видена

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали Huawei ја исмева Америка со новите имиња на P40 уредите!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: