Бејл повторно го напушти стадионот без да го дочека крајот на натпреварот на Реал


Фудбалерот на Реал, Герет Бејл уште еднаш го напушти стадионот, без да го чека крајот на натпреварот на неговиот клуб. Во 20. коло од Ла Лига, екипата на Реал ...
| | веќе видена | слични

Медиумите во Шпанија редовно пренесуваат дека односот помеѓу тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан и Герет Бејл не е на високо ниво. Постојано се пишува дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реал Мадрид е еден од најголемите клубови во светот и ретко кој играч бира да ја одбие поканата на популарните „кралеви“. Весникот „АС“ кој традиционално го ...
| | веќе видена | слични

Хакими има само добри зборови за Роналдо. Во неодамнешното интервју, десниот бек на Реал Мадрид, Ашраф Хакими, позајмен во Борусија Дортмунд, зборуваше на ...
| | веќе видена | слични

Во изминативе три дена, шпанските медиуми ја пренесона информацијата дека незадоволниот Дани Себалјос испратил молба до Реал Мадрид да го прекине договорот за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Правдоубиецот Зоран Заев се соочи со гневот и револтот на нашите граѓани. Затоа се крие и молчи. Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на ...
сите 433 | | | веќе видена

Mинистерството за здравство информира дека лицето пристигнато од италијанската престолнина за кое поладнево министерот Венко Филипче дека се очекуваат ...
сите 473 | | | веќе видена

Одбраната на првообвинетиот Бојан Јовановски за наредното рочиште за случајот „Рекет" за сведоци ги предложи Сергеј Варошлија, Јовче Ременски, сопругот на ...
сите 123 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена

Според локалните медиуми, пожарникарите добиле повик околу 01:16 часот, дека е запалена зграда во Руе де Бар, во близина на железничката станица, јави ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бејл повторно го напушти стадионот без да го дочека крајот на натпреварот на Реал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: