ПСЖ подготвен да му плати на Кулибали 12 милиони евра годишно

Уште во првите денови од 2020 година се појави информација дека Лајвин Курзава сака да го напушти ПСЖ. Курзава посака нов предизвик, а италијанскиот новинар ...
| | веќе видена | слични

Милан и Брентфорд сакаат да го потпишат напаѓачот на Арсенал, Фоларин Балогун, пренесува „Дејли меил“. „Топџиите“ веќе ја одбија понудата од 5 милиони фунти од ...
| | веќе видена | слични

Челси и ПСЖ го свртеа вниманието кон дефанзивецот на Порто, Алекс Телез, откако изрази желба да го напушти португалскиот клуб. 27-годишниот играч има договор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски изрази длабок сомнеж дека Катица Јанева и Бојан Јовановски сами можеле да рекетираат бизнисмени за милионски суми ...
сите 265 | | | веќе видена

МВР во соработка со надлежните институции активно преземаат мерки и активности со цел утврдување на лица и компании што се инволвирани во нелегална трговија со ...
сите 193 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 111 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 146 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 178 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПСЖ подготвен да му плати на Кулибали 12 милиони евра годишно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: