(Видео) Ѓорѓиевски: За советник во БЈБ поставен човек осомничен за помагање при криумчарење мигранти


2 копии

„Криминалот е заштитен знак на СДСМ, а криминалците си помагаат едни на други.Лица поврзани со СДСМ осомничени за тежок криминал, наместо да се соочат со ...
| | веќе видена | слични

- Господине Трајковски точно ли е обвинението дека сте продавале полициски информации за мигранти? Поранешниот началник на штипската полиција, а сега советник ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Криминалци сакаат да бидат советувани од криминалци за поефикасно да можат да го заобиколуваат законот. Само вака може да се толкува одлуката лице осомничено ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Факти на денот: 1.Од понеделник ВМРО-ДПМНЕ излегува на терен, започнува кампањата ,,Обновата ПРЕД ВАШИОТ ДОМ”. Ќе се посети секое семејство, секој дом. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 227 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 256 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 220 | | | веќе видена

Законот за Јавно обвинителство има за цел да го покрие криминалот и корупцијата на високите функционери од актуелната власт, оценува универзитетскиот професор ...
сите 86 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 211 | | | веќе видена

Европскиот првак Вардар денеска ја загуби директната битка со Порто (30:22) за петтото место во групата Б, кое носи, условно кажано, полесен противник во ...
сите 171 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Ѓорѓиевски: За советник во БЈБ поставен човек осомничен за помагање при криумчарење мигранти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: