Чулев: Со мојот тим работам на обезбедување фер и демократски избори. Петровска, на заштита на `држава во држава`


Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Медиумите и нивната улога во изборниот процес со цел да се обезбедат предуслови за фер и демократски избори и медиумската кампања, беа темите за кои денеска ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Придонесот на Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК) во испорачување резултати кои ја гарантираат борбата против корупција, а кои ќе бидат ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи најави дека наскоро ќе го посети Париз, со цел да ги слушне новите ставови на Франција во однос на почетокот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 363 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 179 | | | веќе видена

Одговор на новинарско прашање на Хари Локвенец – реакција на прес-конференцијата на Антонио Милошовски: П: Како ја коментирате аудио снимката која Антонио ...
сите 138 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 144 | | | веќе видена

Османи денеска исто така упати порака до учесниците на предвремените парламентарни избори на 12 април дека од особено значење за нас ќе биде каква ќе биде ...
сите 226 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чулев: Со мојот тим работам на обезбедување фер и демократски избори. Петровска, на заштита на `држава во држава`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: