На црвениот тепих е модна икона, а на улица не би ја препознале - еве за која холивудска актерка станува збор

Блејк Лајвли и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс се фатени од папараците додека биле на опуштена прошетка. Актерката која е позната по високите потпетици, а ...
| | веќе видена | слични

Иако во последно време ја гледаме во спортски изданија, Џеј Ло успева да нè воодушеви и со елеганција. Џеј Ло, која се смета за модна икона на денешницата, ...
| | веќе видена | слични

Принцот Вилијам и војвотката Кетрин беа домаќини на прием во Бакингемската палата. Кралскиот пар го одбележа одржувањето на „Самиот за инвестиции Велика ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 274 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 212 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Учесниците на предвремените парламентарни избори ги прават подготовките за настап пред граѓаните, кои треба да гласаат на 12 април. Деновиве тие ги ...
сите 148 | | | веќе видена

Денес Вардар го очекува важен натпревар против Порто на гостински терен (16:00). Сите проблеми во Вардар доведоа до тоа овој натпревар да има огромна важност ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На црвениот тепих е модна икона, а на улица не би ја препознале - еве за која холивудска актерка станува збор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: