Роналдињо: Чест е да се чуе дека ја променив историјата на Барса, но не беше така!


Фудбалските фанови ширум светот секогаш со задоволство ќе се сеќаваат на мајсториите кои ги изведуваше Роналдињо со насмевка на лицето, легендарниот бразилски ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Барселона позајмен во Шалке, Жан-Клер Тодибо изјави дека фудбалерите на Барселона не го даваат максимумот против Лионел Меси на тренинзите, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски изрази длабок сомнеж дека Катица Јанева и Бојан Јовановски сами можеле да рекетираат бизнисмени за милионски суми ...
сите 265 | | | веќе видена

МВР во соработка со надлежните институции активно преземаат мерки и активности со цел утврдување на лица и компании што се инволвирани во нелегална трговија со ...
сите 193 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 111 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 146 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 178 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдињо: Чест е да се чуе дека ја променив историјата на Барса, но не беше така!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: