Мурињо лично го убедувал Кансело за трансфер во Тотенхем


Англискиот гигант Манчестер Јунајтед е во лоша форма, а таа ја потврдија со поразот од Барнли на домашен терен (0-2) во последниот натпревар во Премиер-лигата. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Напаѓачот кој минатата сезона ги освои срцата на „росонерите“, Криштоф Пјонтек наскоро би можел да си замине од Милано. Доаѓањето на Златан Ибрахимовиќ и ...
| | веќе видена | слични

Нема дилеми во тоа дека Пјонтек тргна одлично во дресот на Милан, каде за кратко ги импресионираше фановите на „Росонерите“, меѓутоа ситуацијата со него во ...
| | веќе видена | слични

Во последните денови од преодниот рок со Спортски следете се што се случува на трансфер пазарот. Ако пропуштивте вчера – Ериксен скоро и да е нов играч на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Голманот на Тотенхем, Уго Лорис и фудбалерот од средниот ред, Сон Хунг Мин, ги демантираа шпекулациите дека играчите не се задоволни од работата на тренерот ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Шпанија откриваат детали од преговорите помеѓу Реал Сосиедад и Тотнем за трансфер на Вилијан Жозе, првичниот предлог на „спарси“ бил смешен и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешната пратеничка и потпретседателка на Собранието, Фросина Ременски во утрешното интервју за „Слободен печат“ зборува за случајот „Рекет“ и нејзината ...
сите 95 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо лично го убедувал Кансело за трансфер во Тотенхем

Од:
До кого (е-маил):
Порака: