Касилјас откри каков автомобил возел пред 20 години и го „запали“ интернетот (Фото)

Икер Касилјас во текот на денешниот ден е доста популарен во шпанската спортска јавност, бидејќи одредени медиуми излегоа со најави дека планот на легендарниот ...
| | веќе видена | слични

Уште откако го објави синглот „ Bodak Yellow “ пред неколку години, стана вистинска хит фабрика. Пред нејзиниот успех во музичката индустрија, беше телевизиска ...
| | веќе видена | слични

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 350 | | | веќе видена

МВР во соработка со надлежните институции активно преземаат мерки и активности со цел утврдување на лица и компании што се инволвирани во нелегална трговија со ...
сите 193 | | | веќе видена

Првичната согласност за предизборната коалиција паднала викендов на средба меѓу високи партиски функционери, но деталите за идната коалициска соработка ќе ...
сите 150 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Касилјас откри каков автомобил возел пред 20 години и го „запали“ интернетот (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: