Синот на Сетиен: Што е ова, татко ми ќе го тренира Меси? Кога го видов вчера…


Кике Сетиен неочекувано доби можност да го води гигантот од Каталонија, тимот на Барселона, а тоа дефинитивно беше големо изненадување како за него така и за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона сериозно работи на случајот да донесе нов напаѓач до крајот на зимскиот преоден рок, а во изминативе 24 часа, како прв фаворит јавноста од Шпанија го ...
| | веќе видена | слични

Френки Де Јонг вчера ја запиша првата асистенција во Барселона под водство на Кике Сетиен, а иако од мечот против Ибица не можат да се извлечат многу позитивни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако пред извесно време напаѓачот на Арсенал изјави дека не планира да замине од Лондон, сепак според најновите информации на дел од англиските медиуми, на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Го поздравувам усвојувањето на повеќе реформски закони, вклучително и Законот за јавно обвинителство. Нивната имплементација треба да го зајакне владеењето на ...
сите 673 | | | веќе видена

Разрешувањето на министерката за труд и социјала Рашела Мизрахи покажува дека моделот на Пржинска влада не функционира и треба да се размислува за негово ...
сите 337 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Рускоска побара, а судијата Васка Николовска Масевска прифати на денешното рочиште за случајот „Рекет“ новинарите да не ги слушаат ...
сите 399 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО ДПМНЕ, Трајко Вељановски денеска од собраниската говорница запраша како може заменик министер за локална самоуправа да го брани ...
сите 35 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синот на Сетиен: Што е ова, татко ми ќе го тренира Меси? Кога го видов вчера…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: