Кјаер: Ми се оствари сонот, со Ибрахимовиќ имавме битки…


38-годишниот „жилав старец“ предизвика поголема еуфорија отколку кога дојде во клубот во екот на кариерата. Тимот, кој беше поблиску до зоната за испаѓање од ...
| | веќе видена | слични

Милан вчера со пресврт славеше против Удинезе на домашен и тоа најмногу благодарение на Анте Ребиќ кој влезе од клупата и постигна два гола. Ибрахимовиќ во ...
| | веќе видена | слични

Милан вчера направи пресврт и оствари значајна победа над Удинезе на домашен терен, натпревар на кој шоуто го украде доста критикуваниот Анте Ребиќ. Хрватскиот ...
| | веќе видена | слични

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ предизвика големо внимание со денешната објава на друштвените мрежи. Ибрахимовиќ кој неодамна потпиша за Милан објави ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинителката Русковска од Антонио Милошоски барала и доколку може да посочи сведоци за објавените аудио-материјали од негова страна за да се забрза предметот ...
сите 132 | | | веќе видена

Мислам дека е многу невкусно лични имиња да се користат во предизборна кампања. Доколку кој било има замерка на моето постапување тоа треба да го пријави. Ако ...
сите 422 | | | веќе видена

На 26.02.2020 во 00.10 часот во СВР Скопје, 25-годишна девојка од Кавадарци пријавила дека на 25.02.2020 околу 22.00 часот во лифт во зграда на ул.„Мито ...
сите 256 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Денеска, во 13: 20, на повредите им подлегна и 36-годишната пациентка, која беше во критична состојба. Веста ја потврди и директорот на Ургентен центар Илир ...
сите 212 | | | веќе видена

Министерот задолжен за дијаспора, Едмонд Адеми, ја предводеше делегацијата на Владата, во која беа и министерот задолжен за странски инвестиции, Елвин Хасан и ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кјаер: Ми се оствари сонот, со Ибрахимовиќ имавме битки…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: