Халк банка: Со онлајн депозит до брза и едноставна заштеда на пари


 Напредокот на технологијата и брзината на нејзиниот развој сè повеќе го олеснува секојдневието и ги менува навиките на секој од нас. Колку побрзо ги ...
| | веќе видена | слични

Вашите пораки од WhatsApp не се бришат трајно, бидејќи избришаните пораки можете да ги најдете повторно, без разлика дали користите iPhone или Android. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако не си поднесе оставка ќе барам од Владата и Управниот одбор на агенцијата Димова да биде разрешена. Ова во вчерашниот магазин Клик плус на ТВ21 го најави ...
сите 358 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче преку својот Фејсбук профил им се заблагодари на своите колеги.Колеги, Ви благодарам што не се откажувате! Ви благодарам ...
сите 183 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев прими делегација на Сојузот на борците, предводена од претседателот на главниот одбор на сојузот, Никола Стојаноски, придружуван од ...
сите 162 | | | веќе видена

По два дена разговори во Скопје македонските и бугарските историчари не постигнаа напредок во однос на Гоце Делчев, кој и понатаму останува пречка на ...
сите 429 | | | веќе видена

Од директор на Подружница, по брза постапка станал чувар на рампа, па добил решение за суспензија, а неодамна и отказно решение од работното место – самостоен ...
сите 53 | | | веќе видена

Со ребалансот на Буџетот за 2020 година што е во собраниска процедура, се обезбедуваат 470 милиони евра за четвртиот сет економски мерки. Од нив, 27,6 милиони ...
сите 127 | | | веќе видена

Фудбалската репрезентација на Македонија вечерва од 20:45 часот на националната арена „Тодор Проески“ во Скопје против Грузија го игра значајниот четврт ...
сите 224 | | | веќе видена

Службата за национална безбедност на Ерменија ги отфрли како апсурдни обвинувањата на Азербејџан за заговор за терористички напади на прометни јавни места на ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Халк банка: Со онлајн депозит до брза и едноставна заштеда на пари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: